Bilgi, Tecrübe ve Güven

Hangi sektörde olursanız olun bilgi işlem altyapınızdaki tüm, ihtiaçlarınızı karşılıyoruz.

Satış Danışmanlığı

Görevlerinizi ve süreçlerinizi analiz eder. Size en uygun yazılım,server,network ve donanım ihtiyaçlarını belirleyip. Belirlediğimiz ihtiyaçlarınızı doğru şekilde ve zamanında canlı sisteme aktarır.

Servis Hizmeti

Uzman kadromuz tarafından server,network, yedekleme sistemleri, bilgisayar, leptop ve cihaz kurulum ve bakımları %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle gerçekleştirilmektedir.

7/24 Ulaşılabilirlik

7/24 ulaşılabilirlik söz konusu sizin sorunlarınız ise mesai kavramını ortadan kaldırıyoruz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin!

Neye ihtiyacın var?

Ücretsiz Analiz

Teknik uzmanlarımız, sistem network yapınız üzerinde ücretsiz olarak gerçekleştirecekleri analizler sonucunda ihtiyaç duyacağınız doğru ürün ve hizmetler konusunda kurumunuzu bilgilendirir.

Güvenlik

Firewall çözümleri ile network’unüzü güvenli bir yapıya getirin. Dışarıdan gelecek saldırılara ve sızıntılara karşı kendini ıspatlanmış kurumsal firewall ürünlerini hemde lisanslı anti virüs kullanın.

Uzaktan Destek

Dünyanın neresinde olursanız olun, sisteminizle ya da network ağlarınızla ilgili oluşabilecek tüm sorunlara proaktif ekibimizle kısa sürede online olarak müdahale edebilir. Vaktiniz bizim için çok değerli.

Bulut Çözümleri

İşletme altyapınızın belirli bir bölümünü veya tümünü buluta taşıyabilirsiniz. İsterseniz yerel datacenter’ınızı bulut çözümü sistemleriyle yönetin, isterseniz hibrit bir yapı kurun veya tüm çözümleri buluta atın. %100 Güvenlik maksimun performans yakalayın.

Teknik Destek

BT altyapısında yer alan PC, server ve çevre ürünlerinin (yazıcı,tarayıcı, vb.) uçtan uca, standartlara uygun bir biçimde kurulmasını ve çalıştırılmasını sağlamak üzere belirli servis seviyelerine uygun olarak verilen teknik destek hizmetimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yazılım Envanter Yönetimi

Kullandığınız lisanslarınızın hepsi yasal mı? Envanter yönetim programı (microsoft sam) ile kurumunuza ait tüm lisanslarınızı kontrol edelim. Eksik lisanslarınızın satın almasında çözüm sunalım, lisanslarınızın doğru yerde kullanıp kullanılmadığını tespit edelim.