Sanallaştırma ile klasik sistemlerden farklı olarak ihtiyacınız kadar kaynağı tüketirsiniz.Böylece iş gücü ve maliyetlerinizi azaltır, kolay yönetilebilir, hızlı ve esnek bir sistem yapısına sahip olursunuz. Bütün BT süreçlerinizde sürekliliğin sağlanması için MARSBil Teknoloji uzmanlarını tercih edin!


► Sanallaştırma, planlı ve plansız kapalı kalma sürelerini azaltıp gelir kaybını en aza indirir.
► Sunucu birleştirme yatırım ve işletme giderlerini azaltmanıza yardımcı olur.
► Sunucu birleştirme yoluyla enerji verimliliğini artırıp daha az donanım gerektirerek yatırım ve işletme maliyetlerinizi düşürür.
► Basitleştirilmiş olağanüstü durum kurtarma çözümleri sunarak, altyapınız için iş sürekliliği sağlar.
► Veritabanları (Oracle Veri Tabanı, Microsoft SQL Server, SAP HANA, SAP Sybase) dahil kritik kurumsal uygulamaları, iş uygulamalarını (SAP Business Suite, Microsoft Exchange, SQL Server, SharePoint, SAP) sanallaştırarak hizmet seviyeleri ve performansı en üst seviyeye çıkarır.

Sanallaştırma teknolojisine geçerken, uygun yazılımı bulmak; doğru sunucu, veri depolama ve network altyapısını seçmek gibi zorluklarla karşılaşabilirsiniz. MARSBİL’in benzersiz saha tecrübesinden yararlanarak VMware ve Hyper-V çözümlerimizle standartlara dayalı bir sanallaştırma stratejisi oluşturup, kısa sürede hayata geçirebilirsiniz.

Çözümlerimiz
► Sunucu Sanallaştırma
► Ağ Sanallaştırması
► Masaüstü Sanallaştırması
► Uygulama Sanallaştırması
► Depolama Sanallaştırması